Receptura ProstaXin® Plus została opracowana w Norwegii. Każdy składnik został wybrany z dołożeniem największej staranności. Dotyczy to zarówno głównych składników, jak likopen, czy kurkuma, jak i drugorzędnych składników, wykorzystywanych do powlekania tabletek (aby łatwiej je było przełykać). Przy każdej selekcji staraliśmy się wybierać tylko to co najlepsze.

ProstaXin® Plus jest oparty o sprawdzone, bezpieczne składniki.

Oczywiście. ProstaXin® Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.

Nr rejestracji GIS: GIS-BŻ-Ż-ESSD-4230-4671/12

W pierwszej kolejności do lekarza pierwszego kontaktu, lekarza rodzinnego. Jeśli on stwierdzi coś niepokojącego wystawi skierowanie do urologa.

ProstaXin® Plus został opracowany z myślą o dojrzałych mężczyznach, po 50-tym roku życia.
To właśnie im rekomendujemy ProstaXin® Plus.

Każdy z nas jest inny, a więc i każdy organizm reaguje inaczej, ponieważ różni się ogólną sytuacją zdrowotną i kondycją.

W zależności od Twojej diety, aktywności i środowiska, efekty każdego suplementu diety będą się różnić. Podobnie jest w przypadku ProstaXinu.

Średnio, pierwsze efekty przyjmowania suplementu stają się odczuwalne po około miesiącu stosowania.
Aby w pełni cieszyć się z efektów jakie składniki ProstaXinu powinny mieć na Twoje zdrowie, potrzeba 2-3 miesięcy.

Nie, nie dowiedzą się. Miesięczny zapas suplementu dostarczamy w dyskretnym opakowaniu, prosto do skrzynki pocztowej.

Nie, suplementy Natural Pharmaceuticals mogą Państwo kupić tylko bezpośrednio u nas z dostawą prosto do domu.

Możesz szybko i łatwo zabezpieczyć swoje darmowe opakowanie ProstaXin® Plus. Wystarczy, że wypełnisz i wyślesz formularz zamówienia na tej stronie, a Twoje bezpłatne miesięczne opakowanie ProstaXin® Plus zostanie wkrótce do Ciebie wysłane. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł. Przesyłka w dyskretnym opakowaniu, w bezpieczny sposób dotrze prosto do Twojej skrzynki pocztowej, maksymalnie w ciągu 30 dni. Jednak staramy się, aby stało się to szybciej i zdecydowana większość naszych przesyłek dociera do Klientów w ciągu 10 dni.

Zdecydowaliśmy się rozdać bezpłatnie ProstaXin® Plus, ponieważ chcemy wspierać Cię w trosce o Twoje zdrowie.

Tak, składając teraz zamówienie na ProstaXin® Plus, suplement diety dla mężczyzn, już wkrótce otrzymasz swoje bezpłatne miesięczne opakowanie prosto do skrzynki pocztowej. Opłacasz tylko koszty przesyłki w wysokości 12,95 zł.

W Natural Pharmaceuticals mamy świadomość, że Polacy często traktują męskie problemy jako temat tabu.

Aby pokazać, że nam na Tobie zależy, w ramach kampanii organizowanej przez Natural Pharmaceuticals rozdajemy w Polsce po 1 miesięcznym opakowaniu ProstaXin® Plus dla każdego mężczyzny po 50tce, który się do nas zgłosi. Traktujemy to jako swoją misję i w ten sposób pomagamy Polakom zacząć troszczyć się o swoje zdrowie.

Absolutnie nie, to nie jest subskrypcja. Zamówienie bezpłatnego opakowania ProstaXin® Plus do niczego Cię nie zobowiązuje.

Otrzymujesz od nas tylko tę jedną dostawę ProstaXin® Plus i opłacasz tylko koszt przesyłki w wysokości 12,95 zł, chyba że zamówiłeś również inny produkt.

Skład1 tabletka% RWS*
Suchy wyciąg z kiełków soi, w tym:62,5 mg-
izoflawony sojowe25 mg-
Płynny wyciąg z kłącza kurkumy, w tym:50 mg-
kurkumina5,1 mg-
Suchy wyciąg z owocu pomidora, w tym:13,34 mg-
likopen2 mg-
Selen (selenian sodu)50 μg91
Cynk (siarczan cynku)12,5 mg125

*RWS - Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki: suchy wyciąg z kiełków soi zwyczajnej (Glycine max (L. Merr.)) standaryzowany na zawartość 40% izoflawonów sojowych, płynny wyciąg z kłącza kurkumy (Curcuma longa L.) standaryzowany na zawartość 10,12% kurkuminy, substancja zagęszczająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja wypełniająca – fosforan diwapniowy, suchy wyciąg z owocu pomidora zwyczajnego (Lycopersicon esculentum Mill.) standaryzowany na zawartość 14,5% likopenu, cynk (siarczan cynku), substancja glazurująca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancja glazurująca – hydroksypropylometyloceluloza, selen (selenian (IV) sodu).

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być substytutem (zamiennikiem) zróżnicowanej diety. Bardzo ważny jest zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy styl życia.

ProstaXin® Plus jest źródłem selenu. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie selenu wynosi 55 μg. Przy spożyciu 1 tabletki ProstaXin® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 91%.
ProstaXin® Plus jest źródłem cynku. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) zalecane dzienne spożycie cynku wynosi 10 mg. Przy spożyciu 1 tabletki ProstaXin® Plus zalecane dzienne spożycie zostaje pokryte w 125%.
Źródło: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011 z dnia 25 października 2011 r.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nr partii produkcyjnej i data przydatności do spożycia: na opakowaniu.

Wyprodukowano w Norwegii przez Pharmatech A.S.

Wyłączny dystrybutor: Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.

ProstaXin® Plus to oficjalnie zarejestrowany suplement diety w Polsce.
Nr rejestracji: GIS-BŻ-Ż-ESSD-4230-4671/12

Zalecana dzienna porcja spożycia ProstaXin® Plus to jedna tabletka dziennie.

Regulamin oferty podstawowej znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty standard znajdą Państwo pod tym linkiem.
Regulamin oferty premium znajdą Państwo pod tym linkiem.
Wygodna dostawa do domu
Tylko oryginalne produkty
Firma godna zaufania
30 dni na zwrot
×
ZAMÓW
TERAZ
ProstaXin® Plus
ProstaXin® Plus na cały miesiąc
może być Twój ZA DARMO!